Griffin Survivor Journey for iPhone 6 / 6s - Black/Deep Grey:

Griffin Survivor Journey for iPhone 6 / 6s - Black/Deep Grey

SKU
GB41558
Griffin Survivor Journey е футрола која ви овозможува да го користите Вашиот iPhone без да се плашите дека ќе ви падне. Прекрасен дизајн во комбинација со одлични материјали овозможува да сте сигурни во случај на пад на Вашиот уред. Вашиот телефон ќе биде заштитен од сите страни и нема да се грижите ни за најмала гребнатина.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Griffin Survivor Journey е футрола која ви овозможува да го користите Вашиот iPhone без да се плашите дека ќе ви падне. Прекрасен дизајн во комбинација со одлични материјали овозможува да сте сигурни во случај на пад на Вашиот уред. Вашиот телефон ќе биде заштитен од сите страни и нема да се грижите ни за најмала гребнатина.

Производител
Griffin
EAN code
685387423811
End of life
No
Бои
Space Grey
Боја
сива
Материјал
Polycarbonate, Rubber
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Капацитет
iPhone 6/6s