Griffin Survivor Strong for iPhone 11 Pro Max

SKU
conf-griffin-survivor-strong-for-iphone-11-pro-max-mk
Боја
црна %
јасен / транспарентен %
маслинесто зелена %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

За ултра тенок изглед, максимална заштита на вашиот iPhone 11 Pro Max, Survivor Strong футролата е вистинскиот избор за вас.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Големина
No
Боја
јасен / транспарентен
Големина
iPhone 11 Pro Max
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max
Боја
маслинесто зелена
Големина
iPhone 11 Pro Max
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max
Боја
црна
Големина
iPhone 11 Pro Max
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max

Product declaration