Griffin Survivor Strong for iPhone 11 Pro

SKU
conf-griffin-survivor-strong-for-iphone-11-pro-mk
Боја
црна %
јасен / транспарентен %
маслинесто зелена %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

За ултра тенок изглед, максимална заштита на iPhone 11 Pro, Survivor Strong е вистинскиот избор за вас.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Големина
No
Боја
јасен / транспарентен
Големина
iPhone 11 Pro
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Боја
маслинесто зелена
Големина
iPhone 11 Pro
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Боја
црна
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration