Griffin Survivor Strong for iPhone 11

SKU
conf-griffin-survivor-strong-for-iphone-11-mk
Боја
црна %
јасен / транспарентен %
маслинесто зелена %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

За ултра тенок изглед, максимална заштита на iPhone 11, Survivor Strong е вистинскиот избор за вас.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
iPhone 11
iPhone компатибилност
iPhone 11
Боја
јасен / транспарентен
iPhone компатибилност
iPhone 11
Боја
маслинесто зелена
iPhone компатибилност
iPhone 11
Боја
црна
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration