Griffin Survivor Strong Wallet for iPhone X - Black/Deep Grey:

Griffin Survivor Strong Wallet for iPhone X - Black/Deep Grey

SKU
TA43853

Griffin Survivor Strong Wallet е ултра тенка футрола за iPhone X. Дизајнирана и тестирана за да ги задоволи или надмине MIL-STD 810-G стандардите за издржливост. Интегрираниот фолио-тип за носење на паричник во кој ќе можете да ја ставите Вашата лична кар

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Griffin Survivor Strong Wallet е ултра тенка футрола за iPhone X. Дизајнирана и тестирана за да ги задоволи или надмине MIL-STD 810-G стандардите за издржливост. Интегрираниот фолио-тип за носење на паричник во кој ќе можете да ја ставите Вашата лична кар

Производител
Griffin
End of life
No
Боја
црна
Материјал
Polycarbonate, TPU
Тип на футрола
Back case, Front case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Капацитет
No