Griffin Survivor Футрола за iPhone 6/6s

SKU
GB41552
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Griffin Survivor Summit е заштитна футрола за Вашиот iPhone 6/6s. Со оваа маска ќе ја заштитите целата површина на телефонот и нема да се грижите за тоа што ке се случи со вашиот телефон ако падне.


ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Griffin
Weight
0.2000
EAN code
685387423750
End of life
No
Бои
Transparent
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Polycarbonate, Rubber, Silicone
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Капацитет
No