Griffin Survivor Tactical for 11-inch iPad Pro (2018) - Black

SKU
GIPD-003-BLK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Оваа футрола обезбедува заштита за вашиот iPad каде и да одите. Чувајте го вашиот iPad безбеден и заштитен од пад, гребнатини и оштетувања дома, на работа или на вежбање.

Product declaration