Griffin Survivor Tactical for 11-inch iPad Pro (2018) - Black

SKU
GIPD-003-BLK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Оваа футрола обезбедува заштита за вашиот iPad каде и да одите. Чувајте го вашиот iPad безбеден и заштитен од пад, гребнатини и оштетувања дома, на работа или на вежбање.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
No

Product declaration