Griffin Survivor Tactical за iPad 10.2" - црна

SKU
GIPD-018-BLK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Безбедна магнетна предна обвивка, издржлива структура што апсорбира шок. Транспарентниот дизајн ви овозможува да сјае вашиот iPad.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
iPad компатибилност
iPad (7. gen)