Griffin WindowSeat Universal Auto Mount - Black/Griffin Orange

SKU
GC42555

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

WindowSeat го монтира вашиот паметен телефон на нивото на очите на ветробранското стакло или контролната табла на вашето возило, ставајќи ги својата карта, апликации и повеќе безбедно, во поглед и на дофат. WindowSeat е компатибилен и со повеќето футроли, па затоа не мора да го отстраните вашиот телефон од својата футрола. За локалитети кои ги забрануваат поставките за ветробранско стакло, вклучивме лепило за монтирање за безбедно поставување на вашата табла или конзола.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Griffin
EAN code
685387433483
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Боја
црна
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus
Капацитет
No