Harman Kardon Citation 300 - црн

SKU
HKCITATION300BLK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ПРЕМИУМ ДИЗАЈН
Citation 300 ја комбинира иновацијата и софитицираниот убав дизајн. Премиум материјалот од волна, направен од Kvadrat ,е отпорен од нечистотија и го задржува пламенот.

КВАЛИТЕТЕН СОФИСТИЦИРАН ЗВУК
Повеќе од 65 години, Harman Kardon е посветен на доставување луксузни аудио доживувања што му овозможуваат на слушателот да ја почувствува музиката и да се нурне во светот на музиакта. Citation е крајниот производ и е прв вистински премиум производ на светот од ваков вид.

МУЗИКА НАСЕКАДЕ
Citation 300 овозможува музика во повеќе соби со додавање на дополнителни звучници во истите со цел Citation за да се создаде крајно аудио искуство за целиот дом. Може да пуштате иста музика или друга музика во различни простории и да ја контролирате од таблет или паметен телефон.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Harman/Kardon
Боја
црна
Големина
No
Speaker connectivity
Bluetooth
Bluetooth
Bluetooth 4.2 wireless technology

Product declaration