Harman Kardon Citation 300 - црн

SKU
HKCITATION300BLK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ПРЕМИУМ ДИЗАЈН
Citation 300 ја комбинира иновацијата и софитицираниот убав дизајн. Премиум материјалот од волна, направен од Kvadrat ,е отпорен од нечистотија и го задржува пламенот.

КВАЛИТЕТЕН СОФИСТИЦИРАН ЗВУК
Повеќе од 65 години, Harman Kardon е посветен на доставување луксузни аудио доживувања што му овозможуваат на слушателот да ја почувствува музиката и да се нурне во светот на музиакта. Citation е крајниот производ и е прв вистински премиум производ на светот од ваков вид.

МУЗИКА НАСЕКАДЕ
Citation 300 овозможува музика во повеќе соби со додавање на дополнителни звучници во истите со цел Citation за да се создаде крајно аудио искуство за целиот дом. Може да пуштате иста музика или друга музика во различни простории и да ја контролирате од таблет или паметен телефон.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No