Harman Kardon SoundSticks III

SKU
SOUNDSTICKSIIIEU
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Покрај подобрувањата во дизајнот на нивниот претходник, SoundSticks III multimedia sound system донесе нов бран на возбуда во музиката, игрите и филмовите во вашиот дом со беспрекорната чистота на звукот и подобрена шема на бои. Освен тоа, SoundSticks III продолжуваат да воодушевуваат со неверојатната компатибилност со различен вид на мултимедијални уреди.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Harman/Kardon
EAN code
9813981723987127381298
End of life
No
Боја
No