Husa de protectie Apple pentru iPhone 7/8 Plus, Piele

SKU
conf-apple-leather-iphone-7-8-plus
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Husa de protectie Apple pentru iPhone 7/8 Plus, Piele

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Големина
No
End of life
No
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Производител
Apple
Weight
0.0800
EAN code
190198496898
Боја
(PRODUCT)RED
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
Што има во кутијата?
1 x iPhone 7 Leather Case
Производител
Apple
Weight
0.0800
EAN code
190198496874
Боја
црна
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
Што има во кутијата?
1 x iPhone 7 Leather Case
Производител
Apple
Weight
0.0800
EAN code
190198496836
Боја
цврвеникаво кафеава
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Што има во кутијата?
Коментар
N/A
Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
190198706973
Боја
светло портокалова
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Производител
Apple
Weight
0.0800
EAN code
190198496850
Боја
Полноноќно плава
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
Капацитет
iPhone 7 Plus/8 Plus
Што има во кутијата?
1 x iPhone 7 Leather Case
Производител
Apple
Weight
0.0800
EAN code
190198496812
Големина
iPhone 7 Plus/8 Plus
Боја
кафеаво - сива
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
Капацитет
iPhone 7 Plus/8 Plus
Што има во кутијата?
1 x iPhone 7 Leather Case

Product declaration