iLuv 1.8m Lightning Cable

SKU
conf-iluv-1.8m-lightning-cable-mk
iLuv 1.8m Lightning кабел
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Lightning кабел долг 1.8 метри кој можете да го користите за полнење и синхронизирање на Apple уредите. Кабелот е доволно компактен за лесен пренос и е доволно долг.

Производител
iLuv
End of life
No
Производител
iLuv
EAN code
639247811379
Length
2 meters
Боја
бела
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
iPod Compatibility
iPod nano 7th Generation, iPod touch (6th gen.)
Што има во кутијата?
1 x iLuv Premium Sync/Charge Lightning кабел (1.8m)
Производител
iLuv
EAN code
639247811362
Length
2 meters
Боја
црна
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
iPod Compatibility
iPod nano 7th Generation, iPod touch (6th gen.)
Што има во кутијата?
1 x iLuv Premium Sync/Charge Lightning кабел (1.8m)