iLuv Gelato Case for iPhone X

SKU
conf-iluv-gelato-case-for-iphone-x-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Ако барате ултра тенок минимален дизајн со зголемена заштита, обидете се со Gelato. Направените аголи кој абсорбираат удари обезбедуваат дополнителна заштита. Можете да го контролирате вашиот iPhone X поудобно со рамката отпорна на лизгање.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iLuv
End of life
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Производител
iLuv
Weight
0.1000
EAN code
639247817142
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Polycarbonate, TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
iLuv
Weight
0.1000
EAN code
639247817135
Боја
црна
Материјал
Plastic, TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X