iLuv Gelato Soft Flexible TPU Case for iPhone - Clear 7/7 Plus

SKU
conf-iluv-gelato-soft-flexible-tpu-case-for-iphone-clear-mk
Карактеристики:
  • Заштитува од удари и гребнатини
  • Проѕирен грб
  • Подигната предна страна
  • Лесен пристап до сите копчиња
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Заштитува од удари и гребнатини
  • Проѕирен грб
  • Подигната предна страна
  • Лесен пристап до сите копчиња
Производител
iLuv
End of life
No
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7
Производител
iLuv
EAN code
639247815223
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Производител
iLuv
Weight
0.0000
EAN code
639247815308
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7