iLuv High-Speed HDMI 2.0 Cable with Ethernet; 2 m - White

SKU
ICB717WHT

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

iLuv High-Speed HDMI 2.0 кабел (2m)

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iLuv
Weight
0.2000
EAN code
639247240261
End of life
No
Length
2 meters
Боја
бела
Компатибилност - адаптер
HDMI
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" Retina (2013-2015)
Што има во кутијата?
1 x iLuv High-Speed HDMI 2.0 Cable (2m)