iLuv Jumbo LED Alarm Clock with Wireless Rechargeable Bed Shaker - Black

SKU
TSBOOMVEBK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

TimeShaker Boomе совршен придружник кој ќе ве разбуди навреме. Има звук на аларм од 120 децибели со прилагодливо ниво кое со сигурност ќе ви ги отвори очите. Дополнително, Time Shaker Boom доаѓа со уред што ќе ја размрда вашата перница и со сигурност ќе ве разбуди. Бидејќи размрдувачот за перницата е безжично поврзан со будилникот, може да бидете ослободени од заплетканата жица. Ако ја изберете опцијата за вибрации, можете да се разбудите без да разбудите некој друг во собата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iLuv
EAN code
639247043008
End of life
No
Боја
црна
HomeKit compatibility
No
Connectivity
Wi-Fi
Compatibility iOS
iOS 8 and higher
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE