iLuv Metal Forge Ring Case for iPhone 7 Plus/8 Plus - Black:

iLuv Metal Forge Ring Case for iPhone 7 Plus/8 Plus - Black

SKU
AI7PMETFRBK
Карактеристики:
  • Вграден прстен за поудобно држење
  • Аголни амортизери
  • Подигнати страни кои го штитат екранот
  • Метална рамка на Hardshell
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Вграден прстен за поудобно држење
  • Аголни амортизери
  • Подигнати страни кои го штитат екранот
  • Метална рамка на Hardshell
Производител
iLuv
EAN code
639247816992
End of life
No
Боја
црна
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus