iLuv Metal Forge Ring Case for iPhone X/XS - Black

SKU
AIXMETFRBK
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Заштитете го вашиот iPhone X со футролата на iLuv Metal Forge Ring. Оваа футрола има интегриран прстен за зафат за дополнителна безбедност кога го држите вашиот уред со едната рака. Има агли за апсорпција на удари за дополнителна заштита. Цврстиот дизајн го заштитува вашиот уред од удари.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iLuv
Weight
0.1000
EAN code
639247817180
End of life
No
Боја
црна
Материјал
Metal/Steel, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X