iLuv 2 Port Car Smart Charger 17W - Black

SKU
MOBISEAL2BK
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Полнење два уреди во исто време
Ако поседувате повеќе мобилни уреди, MobiSeal 2 е идеален производ за Вас.Содржи две USB порти, што овозможува полнење на два уреди во исто време.

Брзо полнење
Ваш уред ќе биде стално наполнет каде ќе одите. MobiSeal дава 3.4А снага за полнење на Вашиот уред.

Карактеристики
  • smart charging технологија овозможува полнење на секој уред со максимална брзина.
  • полните два уреди во исто време
  • излезна моќ: 3.4 А
  • лесен за носење
  • влезна моќ 12- 24 V

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iLuv
Weight
0.1000
EAN code
639247745995
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad with Retina Display, iPad (3. gen), iPad 2, iPad (1. gen)
iPod Compatibility
iPod shuffle, iPod nano 7th Generation, iPod nano 6th Generation, iPod touch (6th gen.), iPod nano 5th Generation, iPod touch (5th gen.), iPod nano 4th Generation, iPod touch 4th Generation, iPod touch 3rd Generation, iPod touch 2nd Generation
Dimensions
Length:19.3 mm
Width:19.3 mm
Depth:56.25 mm
Што има во кутијата?
1 x iLuv MobiSeal 2