Incase Armband for iPhone 7/8

SKU
conf-incase-armband-for-iphone-7-8-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Incase Armband е одличен партнер за вежбање. Неговиот екран на чувствителен на допир обезбедува заштита против пот, додека ви дава целосен пристап до екранот на iPhone и копчето за "Home". IPhone Armband исто така се приспособува за да одговара на широк спектар на големини на рака и ја нуди точната величина на истегнување за движење без лизгање.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
End of life
No
Производител
Incase
EAN code
650450146508
Боја
црна
Материјал
Nylon
Тип на футрола
Armband / Waistband
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7
Производител
Incase
EAN code
650450146515
Боја
Pebble
Материјал
Nylon
Тип на футрола
Armband / Waistband
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7