Incase Book Jacket Revolution with Tensaerlite (10.5inch) - Gray:

Incase Book Jacket Revolution with Tensaerlite (10.5inch) - Gray

SKU
INPD200307-GRY
Стилска повеќеаголна заштитна футрола за вашиот iPad Pro 10.5". Book Jacket Revolution го става новиот пресврт на еден од нашите класични производи. Revolution се претвора во штанд со четири агли на гледање и има подвижен потпирач која ви овозможува да го ротирате вашиот iPad за лесно landscape/portrait гледање. Се карактеризира со магнетно затворање за wake/sleep функцијата и издржлив еластичен ремен за сигурно затворање.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Стилска повеќеаголна заштитна футрола за вашиот iPad Pro 10.5". Book Jacket Revolution го става новиот пресврт на еден од нашите класични производи. Revolution се претвора во штанд со четири агли на гледање и има подвижен потпирач која ви овозможува да го ротирате вашиот iPad за лесно landscape/portrait гледање. Се карактеризира со магнетно затворање за wake/sleep функцијата и издржлив еластичен ремен за сигурно затворање.
Производител
Incase
EAN code
650450148694
End of life
No
Материјал
Microfiber, Nylon, Polycarbonate
Боја
сива
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3
Тип на футрола
Back case, Front case
Капацитет
10.5inch iPad Pro
Sleeps/wakes iPad
No