Incase Book Jacket Slim for iPad Pro 12.9inch - Charcoal:

Incase Book Jacket Slim for iPad Pro 12.9inch - Charcoal

SKU
INPD20001-CHR

Патентираната конструкција на Book Jacket е комбинирана со посебен синтетички материјал што му дава текстура за разлика од која било друга iPad Pro 12.9" футрола.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Патентираната конструкција на Book Jacket е комбинирана со посебен синтетички материјал што му дава текстура за разлика од која било друга iPad Pro 12.9" футрола. Book Jacket се затвора за да го заштити уредот, но ја задржува својата тенка форма. Се карактеризира со затворање со помош на магнети, повеќе агли на гледање и поддршка за будење и спиење функцијата.

Производител
Incase
EAN code
650450139586
End of life
No
Материјал
Fake leather
Боја
црна
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9"
Тип на футрола
Front case
Димензија и тежина
31.2 cm x 24.8 cm x 1.4 cm (H x W x D)
Sleeps/wakes iPad
Yes