Incase Classic Sleeve за 12" MacBook

SKU
conf-incase-classic-sleeve-for-macbook-12-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Единствено решение со едноставен дизајн кој го штити вашиот 12 "MacBook.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Големина
No
Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450137971
Боја
црна
Материјал
Neoprene
Case Size
12"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook 12"
Капацитет
12inch
Големина
12inch
Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450139258
Боја
розева
Материјал
Neoprene
Case Size
12"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook 12"
Капацитет
12inch
Големина
12inch

Product declaration