Incase Compass Duffel - Black:

Incase Compass Duffel - Black

SKU
INCO400185-BLK

Едноставен, а сепак впечатлив, Compass Duffel е совршена торба за еден ден во градот или патувања во текот на ноќта. Изграден од издржлив, помешан полиестер, има голем главен простор за сите ваши најважни работи и брз пристапен џеб за помали предмети, како што се iPhone-и, резервни батерии или кабли. Изграден со рачки со врвен квалитет и одвојувачки, обложена лента за на рамо, Compass Duffel секогаш е подготвен за движење.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Едноставен, а сепак впечатлив, Compass Duffel е совршена торба за еден ден во градот или патувања во текот на ноќта. Изграден од издржлив, помешан полиестер, има голем главен простор за сите ваши најважни работи и брз пристапен џеб за помали предмети, како што се iPhone-и, резервни батерии или кабли. Изграден со рачки со врвен квалитет и одвојувачки, обложена лента за на рамо, Compass Duffel секогаш е подготвен за движење.

Производител
Incase
EAN code
650450142890
End of life
No
Материјал
Polyester
Боја
црна
Бои
Black
Тип на футрола
Bag
Димензија и тежина
19" x 10" x 10" (L x W x H) 28.5L