Incase Dual Snap for iPhone 7/8 Plus - Silver

SKU
INPH180251-SLV

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Погледнете како издржливоста го исполнува стилот со Incase Dual Snap футролата. Со внатрешната обвивка што ги апсорбира ударите, оваа двослојна футрола нуди двојно поголема заштита. Футролата е прецизно изработена за да обезбеди целосен пристап до сите порти и копчиња.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450149820
Боја
Silver
Модел
No
Големина
iPhone 7 Plus/8 Plus
Капацитет
iPhone 7 Plus/8 Plus
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus

Product declaration