Incase Dual Snap for iPhone 7

SKU
conf-incase-dualsnap-iphone-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Погледнете како издржливоста го исполнува стилот со Incase Dual Snap футролата. Со внатрешната обвивка што ги апсорбира ударите, оваа двослојна футрола нуди двојно поголема заштита. Футролата е прецизно изработена за да обезбеди целосен пристап до сите порти и копчиња.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
End of life
No
Боја
No
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7
Капацитет
No
Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450149806
Боја
сребрена
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
iPhone 7/8
Производител
Incase
EAN code
650450145433
Боја
златна
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7
Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450149813
Боја
Розево златна
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
iPhone 7/8
Производител
Incase
EAN code
650450145419
Боја
кафеаво - сива
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7