Incase EO Backpack

SKU
conf-incase-eo-backpack-mk

Заштитете го вашиот лаптоп и iPad и организирајте ја вашата опрема.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Заштитете го вашиот лаптоп и iPad и организирајте ја вашата опрема. EO Travel Backpack е отпорен на временските услови и одговара на вашиот 17 "лаптоп во одделот дизајниран за брз и лесен скрининг на аеродромот. Нејзиниот проширен главен предел го зголемува капацитетот за повеќе од 35% за подолги патувања. Страничните компресорски ремени обезбедуваат и стабилизираат содржини за леснотија носејќи го. Во внатрешноста на џебот го штити вашиот iPad додека џебот на организаторот држи кабли за полнење и други поважни елементи.

Производител
Incase
End of life
No
Производител
Incase
EAN code
650450136936
Боја
мат сива
Материјал
Polyester
Case Size
up to 17"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro 17", MacBook Air Retina
Димензија и тежина
21.5" x 15" x 5" (L x W x H)
Capacity
24L
Производител
Incase
EAN code
650450123110
Боја
црна
Материјал
Polyester
Case Size
up to 17"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro 17", MacBook Air Retina
Димензија и тежина
21.5" x 15" x 5" (L x W x H)
Capacity
24L