Incase Facet Case for iPhone X/XS

SKU
conf-incase-facet-case-for-iphone-x-mk

Заштитете го вашиот уред со еластичната Facet футрола за iPhone. Таа е изграден со TPU јадро кои ги апсорбира ударите, и подигнатиот периметар за дополнителна заштита на екранот. Изработена со силиконски екстериер, Facet футролата обезбедува удобно и супериорно користење.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Заштитете го вашиот уред со еластичната Facet футрола за iPhone. Таа е изграден со TPU јадро кои ги апсорбира ударите, и подигнатиот периметар за дополнителна заштита на екранот. Изработена со силиконски екстериер, Facet футролата обезбедува удобно и супериорно користење.

Производител
Incase
End of life
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Производител
Incase
EAN code
650450150390
Боја
Вселенски сива
Материјал
TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Incase
EAN code
650450150383
Боја
црна
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Incase
EAN code
650450150406
Боја
златна
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Incase
EAN code
650450150673
Боја
мат розева
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X