Incase Hardshell за 16" MacBook Pro - транспарентна

SKU
INMB200679-CLR

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Тип на футрола
Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 16"
Големина
No

Product declaration