Incase Hardshell за 16" MacBook Pro - транспарентна

SKU
INMB200679-CLR

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Боја
јасен / транспарентен
Големина
No
Case Size
16 инчи
Тип на футрола
Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 16"

Product declaration