Incase High Speed Dual Car Charger with Lightning to USB cable - Gold:

Incase High Speed Dual Car Charger with Lightning to USB cable - Gold

SKU
CL90038

Наполнете ги било кој два паметни телефони или таблети со USB од адаптер за напојување во секое возило. Со 4.8A брзото полнење за полнење безбедно и ефикасно го полни вашиот уред со максимален капацитет.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Наполнете ги било кој два паметни телефони или таблети со USB од адаптер за напојување во секое возило. Со 4.8A брзото полнење за полнење безбедно и ефикасно го полни вашиот уред со максимален капацитет.

Производител
Incase
EAN code
650450139210
End of life
No
Боја
златна
Компатибилност - адаптер
USB
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017), iPad Air 2, iPad mini 4