Incase Pop Case (clear) for iPhone 7/7 Plus

SKU
conf-incase-pop-case-clear-iphone-mk

Incase Pop футролата за iPhone е опремена со издржлив надворешен екстериер за целосна 360 заштита. Гумената рамка се крева и го штити стаклениот екран, но сепак дава тенка, лесна заштита.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Incase Pop футролата за iPhone е опремена со издржлив надворешен екстериер за целосна 360 заштита. Гумената рамка се крева и го штити стаклениот екран, но сепак дава тенка, лесна заштита.

Производител
Incase
End of life
No
Боја
No
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case, Frame
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7
Капацитет
No
Производител
Incase
EAN code
650450145273
Боја
темно плава
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case, Frame
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Производител
Incase
EAN code
650450145242
Боја
темно плава
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case, Frame
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7