Incase Pop Case for iPhone X/XS

SKU
conf-incase-pop-case-for-iphone-x-mk

Заштитете го вашиот уред со издржливата Pop Case за iPhone. Изградна од тежок, лесен поликарбонат, таа нуди комплетна одбрана на задниот дел, аглите и рабовите на вашиот уред. Текстурираните страни направени со TENSAERLITE®, со прецизен дизајн, обезбедуваат одличен зафат и извонредна апсорпција на шок во случај на падови и удари.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Заштитете го вашиот уред со издржливата Pop Case за iPhone. Изградна од тежок, лесен поликарбонат, таа нуди комплетна одбрана на задниот дел, аглите и рабовите на вашиот уред. Текстурираните страни направени со TENSAERLITE®, со прецизен дизајн, обезбедуваат одличен зафат и извонредна апсорпција на шок во случај на падови и удари.

Производител
Incase
End of life
No
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X
Производител
Incase
EAN code
650450150574
Боја
јаглено сива
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Incase
EAN code
650450150567
Боја
црна
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Incase
EAN code
650450150536
Боја
златна
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Incase
EAN code
650450150543
Боја
Розево златна
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Incase
EAN code
650450150550
Боја
црвена
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X