Incase Reform Sling Pack

SKU
conf-incase-reform-sling-pack-mk

Чувајте сè до себеси, без разлика дали ја носите преку рамото или на половина. Разновиден дизајн со посветена преграда за лаптоп и внатрешна организација со повеќе џебови, вклучувајќи и два скриени џебови на ременот.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
  • Димензии: 18,5 "x 10" x 2 "(Д x Ш x В)
  • Компатибилност: Macbook Air 11 инчи, MacBook 12 инчи, iPad, iPad Air, iPad Air 2, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3
  • Материјал : Heather Black: durable 300D heathered-weave Ecoya/ Nylon Black: durable abrasion resistant 840D Nylon
Производител
Incase
End of life
No
EAN code
650450136837
Боја
јаглено сива
Материјал
Nylon
Case Size
up to 12"
Тип на футрола
Bag
EAN code
650450149042
Боја
црна
Материјал
Nylon
Case Size
up to 12"
Тип на футрола
Bag