Incase Sport Field Bag Lite Backpack 15inch

SKU
conf-incase-sport-field-bag-lite-backpack-15inch-mk

Работете и играјте насекаде. Инспириран од перформансите и ефикасноста, Incase Sport Field Bag Lite е технолошки оптимизирано решение за мобилност кое обезбедува организација, заштита и удобност за секој активен корисник ангажиран во спортот.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
  • Димензии: 21 "x 13" x 7,5 "(Д x Ш x В)
  • Волумен: 24L
  • Материјал: 840D Најлон, 400D Најлон, faux крзно постава
Производител
Incase
End of life
No
Производител
Incase
EAN code
650450146744
Боја
црна
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
Capacity
24L
Производител
Incase
EAN code
650450148540
Боја
темно плава
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
Димензија и тежина
21" x 13" x 7.5" (L x W x H)
Capacity
24L