Incase Sport Messenger 15inch - Navy:

Incase Sport Messenger 15inch - Navy

SKU
INCO100323-NVY

Работи и играј насекаде. Потикнато со перформанси и ефикасност, Incase Sport Messenger е технолошки оптимизирано решение за движење насекаде кое обезбедува организација, заштита и удобност за секој активен корисник ангажиран во спортот.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
  • Димензии: 16.5 "x 13" x 5.75 "(Д x Ш x В)
  • Волумен: 18Л
  • Компатибилност: до 15" MacBook, iPad
Производител
Incase
EAN code
650450148557
End of life
No
Боја
Полноноќно плава
Материјал
Nylon, Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Димензија и тежина
16.5" x 13" x 5.75" (L x W x H)
Capacity
18L