Incase Textured Snap for iPhone 7/7 Plus

SKU
conf-incase-textured-snap-for-iphone-mk

Заштитете го и носете го вашиот iPhone со Textured Snap футролата. Се одликува со одлична апсорбција при падови, двоен панел со надворешен изглед на мека ткаенина и подигната рамка околу периметарот за да се спречи оштетување на вашиот екран.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Заштитете го и носете го вашиот iPhone со Textured Snap футролата. Се одликува со одлична апсорбција при падови, двоен панел со надворешен изглед на мека ткаенина и подигната рамка околу периметарот за да се спречи оштетување на вашиот екран.

Производител
Incase
End of life
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7
EAN code
650450145136
Боја
темно црвена
Материјал
TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus