Incase TRACTO Duffel

SKU
conf-incase-tracto-duffel-mk

Прошири ја својата мобилност со TRACTO Duffel, е високо функционална торба, отпорна на било какво време дизајнирана да ги издржи елементите и строгоста на која било авантура.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
  • Димензии: 20 "x 13" x 9.5 "(Д x Ш x В)
  • Волумен: 31 Л
  • Компатибилност: Macbook 15" Pro Retina
  • Материјал: Изграден од издржлив 1680D Балистички најлон
  • Складирање: главен простор кој може да се прошири до 2,25"
Производител
Incase
End of life
No
EAN code
650450141473
Боја
бакарна
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag, ранец
EAN code
650450139982
Боја
црна
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag, ранец
EAN code
650450139999
Боја
кафеаво - сива
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag, ранец
Димензија и тежина
20" x 13" x 9.5" (L x W x H)
Capacity
31L