Apple iPad Air 2 Leather Smart Case - Black:

Apple iPad Air 2 Leather Smart Case - Black

SKU
MGTV2ZM/A
Специјално дизајнирана за iPad Air, оваа Smart Case футрола претставува елегантна кожна заштита за вашиот iPad.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Специјално дизајнирана за iPad Air, оваа Smart Case футрола претставува елегантна кожна заштита за вашиот iPad Air. Вашиот iPad Air уред автоматски заспива при затворање на футролата, и автоматски се буди на отворање на футролата. Оваа футрола е достапна во повеќе бои.

Кожен дизајн.
Smart Case футролата е направена од прекрасна кожа и е достапен во пет различни бои. Исто така, вклучува мека, микрофиберна рамка која што ќе ви помогне да го одржувате вашиот дисплеј совршено чист.

Се буди на отворање. Заспива на затворање.
Со отворањето на Smart Case футролата, вашиот iPad mini уред автоматски се буди. При затворање iPad mini уредот заспива.

Потпирач за FaceTime и гледање на филмови.
Smart Case футролата се превиткува на вистинските места претворајќи се во вистински потпирач за FaceTime и гледање на филмови.

Потпирач за тастатурата.
Smart Case футролата исто така има двојна улога како потпирач за тастатура. Превиткајте ја футролата во онаа положба која што ви се чини најудобна за пишување.

Производител
Apple
EAN code
888462016964
End of life
No
Материјал
Leather
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad Air 2
Тип на футрола
Full case
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
Yes