iPad mini 4 Smart Cover

SKU
conf-iPad-mini4-SmartCover-si
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple Smart Cover автоматски ќе го разбуди Вашиот iPad на самото отворање. Самата футрола ќе Ви дозволи да ја наместите во различни позиции, а исто така и многу лесно се мести со помош на магнетот кој е во самата фуртола.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Front case, Stand
Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
888462405645
Материјал
Polyurethane
Боја
портокалова
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Front case
Капацитет
iPad mini 4
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
888462405683
Материјал
Polyurethane
Боја
розева
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Front case
Капацитет
iPad mini 4
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
888462405768
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Front case
Капацитет
iPad mini 4
Sleeps/wakes iPad
Yes