Apple Clear Case за iPhone 13 Pro со MagSafe

SKU
MM2Y3ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252781524
Боја
јасен / транспарентен
Бои
Transparent
Материјал
Polycarbonate
MagSafe compatibility
Yes
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 13 Pro

Product declaration