iPhone 13 Pro Max 128GB Graphite

SKU
MLL63SE/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.
Заштити го твојот iPhone со iSTYLE Comfort пакетот.
More details >

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252697924
Боја
Graphite
Модел
128 GB
Големина
iPhone 13 Pro Max

Product declaration