Speck iPhone 6 CandyShell Charcoal Grey/Antifreeze Yellow:

Speck iPhone 6 CandyShell Charcoal Grey/Antifreeze Yellow

SKU
SPK-A3515

Патентиран дизајн обезбедува два слоја на заштита. Овој CandyShell iPhone 6s / iPhone 6 е сертифициран за да ги задоволи или надмине MIL-STD-810G стандардите за тестирање при паѓање.

Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Патентиран дизајн обезбедува два слоја на заштита. Овој CandyShell iPhone 6s / iPhone 6 е сертифициран за да ги задоволи или надмине MIL-STD-810G стандардите за тестирање при паѓање.

Производител
Speck
Weight
No
EAN code
848709016867
End of life
No
Бои
Grey
Боја
темно сива
Материјал
Polycarbonate, Rubber
Тип на футрола
No
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Капацитет
No
Димензија и тежина
No
Батерија
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No