Apple iPhone 6s Plus Silicone Case - Charcoal Gray

SKU
MKXJ2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Силиконската футрола на Apple совршено се вклопува со вашиот iPhone 6s Plus и iPhone 6 Plus, а тоа не го прави телефонот да изгледа поголем и потежок, додека пак е заштитен со мека микрофиберска постава. Изберете една од најживописните и весели бои.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0300
EAN code
888462508162
Модел
No
Големина
iPhone 6 Plus/6s Plus
End of life
No
Боја
темно сива
Материјал
Silicone
Капацитет
iPhone 6 Plus/6s Plus
Што има во кутијата?
iPhone 6s Plus Silicone Case

Product declaration