Apple - iPhone 6/6s Smart Battery Case

SKU
iphone-6s-smart-battery-case-mk

Smart Battery футролата е направена за iPhone 6 и 6s да се прошири животниот век на батеријата и да се обезбеди заштита.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Smart Battery футролата е направена за iPhone 6 и 6s да се прошири животниот век на батеријата и да се обезбеди заштита.


Карактеристики:

  • Дизајнирана од Apple
  • Сурфање на интернет до 18 часа на 3G/4G*
  • Видео репродукција до 20 часа*
Производител
Apple
End of life
No
Боја
No
Материјал
Silicone, TPE (Thermoplastic Elastomers)
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Капацитет
No
Коментар

N/A

Производител
Apple
EAN code
888462015844
Боја
бела
Капацитет
iPhone 6/6s
Производител
Apple
EAN code
888462015806
Боја
темно сива
Капацитет
iPhone 6/6s