Apple iPhone 7 Smart Battery Case - (PRODUCT)RED:

Apple iPhone 7 Smart Battery Case - (PRODUCT)RED

SKU
MN022ZM/A
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Произведена ексклузивно за iPhone 7, Smart battery case-от ви овозможува подолго времетраење на батеријата а воедно добивате и одлична заштита. Внатрешноста која е обложена со микрофибер помага перфектно да го заштитите Вашиот iPhone.
Производител
Apple
EAN code
190198007803
End of life
No
Бои
(PRODUCT)RED
Боја
(PRODUCT)RED
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Hard case
iPhone компатибилност
iPhone 7
Капацитет
iPhone 7
Што има во кутијата?
1 x iPhone 7 Smart Battery Case