MacBook Pro
Ова е iPhone 8
Целосно стаклен дизајн. Напредна камера. A11 Bionic чип. Безжично полнење.
Веќе од 43.990 МКД
39.990 МКД
ЗАШТЕДИ
4.000 МКД
Замени го твојот стар телефон и додатно заштеди на новиот!
Производ:
iPhone 8 64GB
Цена:
43.990 МКД
Промо цена:
41.990 МКД
Производ за откуп:
iPhone 6 16GB
Откупна вредност:
5.043 МКД*
Конечна цена:
36.947 МКД
Заштеда:
7.043 МКД
Информативна пресметка
СТАРО ЗА НОВО
Сега донеси го твојот стар телефон и купи го твојот нов iPhone 8 по пониска цена.
Не пропуштај го твојот нов iPhone 8.

Купи онлајн или во продавница.

Добиј бесплатна достава со направена онлајн нарачка.

Заштеди 2.000 МКД.

Само додека има на залиха. Додатни информации

iPhone 8 доаѓа со две напредни камери.
iPhone 8 заедно со најпопуларната 12MP задна камера ќе го сочува секој драгоцен момент поминат со Вашите најблиски. Додека пак напредната 7MP предна камера ќе Ви помогне да ги направете најзабавните "селфиња" со кои ќе ги фасцинирате сите оние кои ја пропуштаат забавата.
MacBook Pro
MacBook Pro
Најиздржливото стакло од било кога кај еден паметен телефон.
iPhone 8 доаѓа со прецизно изработено стакло со напредна технологија за да издржи прскање од вода и прашина. Па поради тоа забавите покрај базен никогаш не биле позабавни од сега. Исто така сега е достапно и безжичното полнење за живот без кабли.
Додатни информации
До кога можам да ја искористам промотивната цена?
Промотивната цена важи само додека имаме на залиха, количините се ограничени.
Дали iPhone 8 моделите со повеќе мeморија се вклучени во промоцијата?
Во промоцијата се вклучени само iPhone 8 моделите со 64GB меморија.
Како да нарачам онлајн и да добијам бесплатна достава?
Изберете големина (iPhone 8), модел (64GB) и боја (Space Gray, Silver или Gold). По направениот избор додадете го производот во кошничката, продолжете со нарачка, внесете ги Вашите податоци или податоците на фирмата, за која сте овластени за набавка на производи, изберете начин на достава (бесплатна достава со курирска служба) и продолжете до начин на плаќање. Откако ќе ги завршете погоре наведените чекори претиснете "Внеси нарачка".
За колку време ќе го добијам нарачаниот производ?
Нарачаниот производ ќе до добиете во рок од 1 до 2 работни дена. Со исклучок на Скопје кога производот можете да го добиете истиот ден доколку уплатата нарачката заедно со плаќањето се извршени до 13:00 часот.