Најдобриот iPhone.
По најдобра цена од кога било.
MacBook Air
Заштеди до 10.090 МКД
iPhone 11
47.900 МКД
iPhone 11 Pro
66.900 МКД
iPhone 11 Pro Max
73.900 МКД
Mastercard®
Плати со Mastercard® и заштеди!
Акцијата завршува за:
ден
час
минута
секунда
Фамилијата 11
Сега по неверојатна цена само со Mastercard®!
Со Ultra Wide камерата ќе снимите повеќе. Најдолвечните батерии кај iPhone, од било кога. True-to-life светлина на прекрасните Retina дисплеи. И најцврстото стакло кај еден паметен телефон, заедно со можноста за отпорност на вода како и неверојатниот дизајн и бои. iPhone 11 и iPhone 11 Pro за бескрајни можности.
Избери го твојот 11
MacBook Air 2017
iPhone 11
Од 47.900 МКД
Од 52.990 МКД
MacBook Air 2017
iPhone 11 Pro
Од 66.900 МКД
Од 76.990 МКД
MacBook Air 2017
iPhone 11 Pro Max
Од 73.900 МКД
Од 82.990 МКД
Достава
Нарачај оналајн и добиј бесплатна достава до дома или во канцеларија.
Избери погоре
Старо за Ново
Посети не во продавница. Донеси го твојот стар уред и додатно заштеди.
Дознај повеќе
Back To School ПОНУДА %
Mac. Многу моќ. Многу можности.
Mac веќе со децении ги поттикнува најголемите светски инженери, уметници, научници, дизајнери и музичари. Истото важи и за студентите. Секој Mac има доаѓа со голема моќ за амбициозни идеи. Високи перформанси на графика и процесори, напредна меморија и Retina екран што го одзема здивот, собрани на едно место за користење на професионални апликации за сечија страст.
Избери го твојот MacBook Air
MacBook Air Space Gray MacBook Air Silver MacBook Air Gold
MacBook Air Retina:
1.1GHz 2-јадрен, 256GB
MacBook Air Retina:
1.1GHz 2-јадрен, 256GB
MacBook Air Retina:
1.1GHz 2-јадрен, 256GB
Избери боја
Oд 65.490 МКД
72.490 МКД
+ Футрола на подарок при плаќање со Mastercard®.
MacBook Air Space Gray MacBook Air Silver MacBook Air Gold
MacBook Air Retina:
1.1GHz 4-јадрен, 512GB
MacBook Air Retina:
1.1GHz 4-јадрен, 512GB
MacBook Air Retina:
1.1GHz 4-јадрен, 512GB
Избери боја
Од 79.900 МКД
91.990 МКД
+ Футрола на подарок при плаќање со Mastercard®.
MacBook Air 2017
MacBook Air Retina:
1.8GHz 2-јадрен, 128GB
Боја
Од 49.990 МКД
63.990 МКД
+ Торба на подарок при плаќање со Mastercard®.
MacBook Air 2017
Moshi Herringbone
2.990 МКД
Подарок за MacBook Air, купен со Mastercard®.
MacBook Air 2017
Tucano Minilux
2.990 МКД
Подарок за MacBook Air, купен со Mastercard®.
Широк избор на додатоци
Совршено искуство.
Оригиналните Apple додатоците носат магично искуство со секој iPhone. AirPods, футроли, брзи aдаптери, кабли и полначи ќе го штитат и подобруваат вашето iPhone корисничко искуство. Заштити. Поврзи. Уживај.
Apple оригинални маски
AirPods
Кабли. Полначи. Адаптери.
iSTYLE додатоци
Услови за промоцијата
До кога важи промоцијата?

Промоцијата важи до 24 септември или додека има на залиха.

Кои производи се вклучени во промоцијата?

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - 64GB.

Како можам да ги искористам промотивните цени?

Промотивните цени можете да ги искористите при плаќање до Mastercard или Maestro картичка.

Дали промотивните цени може да се комбинираат со "Старо за Ново" програмата?

Да, посетете не и донесете го Вашиот стар таблет, телефон или лаптоп од било кој производител. Проценетата вредност од стариот уред ќе биде одбиена од промотивната "Back To School" цена.

Како да дознаам повеќе?

За повеќе информации контактирај не на e-mail или посети не во нашата продавница iSTYLE, Skopje City Mall.