iPhone XS 64GB Space Gray

SKU
MT9E2CN/A
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190198790828
End of life
No
Боја
Вселенски сива