iPhone XS Max 64GB Space Gray

SKU
MT502CN/A
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.
Заштити го твојот iPhone со iSTYLE Comfort пакетот.
More details >

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190198783035
End of life
No
Боја
Вселенски сива